Україна

Місія компанії

У нас за плечима - 60-річна історія, протягом якої на першому плані завжди була турбота про здоров'я тварин, прагнення забезпечити наших клієнтів високоякісною продукцією та  послугами, а також відданість їх діловим інтересам.
Наша продукція, послуги у сфері ветеринарії, а також професійний рівень наших співробітників високо оцінені клієнтами у всьому світі.

Для нас наші клієнти завжди на першому місці!
Ми ставимо інтереси наших клієнтів понад усе, оскільки якщо клієнти задоволені та успішні, то ми маємо наснагу до подальшої плідної роботи задля поліпшення якості нашої продукції і якомога повнішого задоволення наших споживачів.
Представники компанії «Zoetis» на місцях демонструють прекрасний приклад встановлення взаємовигідних ділових відносин з клієнтами, що тривають роками. Ці відносини втілюються в життя завдяки наполегливій праці технічних та ветеринарних фахівців, які використовують свої знання і неабиякий досвід у сфері ветеринарної медицини. Завдяки присутності компанії «Zoetis»  на місцях вона може швидко реагувати на потреби місцевого ринку і сприяти нашим клієнтам у постійному підвищенні їх продуктивності і досягненні довгострокового успіху.