Україна

Про нас

Компанія «Zoetis», раніше підрозділ «Пфайзер» з ветеринарних препаратів, – це міжнародна компанія, що здійснює виробництво ветеринарних лікарських засобів, мета діяльності якої полягає у наданні підтримки клієнтам та досягненні високого професійного рівня їх діяльності. Завдяки 60-річному досвіду роботи ми постачаємо високоякісні лікарські засоби і вакцини, надаємо необхідну допомогу та проводимо навчання. Кожен день нашої діяльності присвячений покращенню розуміння та найефективнішому вирішенню реальних завдань, що виникають у процесі вирощування та догляду за тваринами.


Корінь назви компанії «Zoetis», (zō-EH-tis) – zo – такий самий, що й у словах «зоопарк» і «зоологія», був взятий зі слова «zoetic», що означає   «пов’язаний із життям»». Це свідчить про те, що основне завдання компанії – підтримка усіх ветеринарів і тваринників, що вирощують та здійснюють догляд за тваринами на фермах або займаються домашніми тваринами, і від роботи яких усі ми перебуваємо у безпосередній залежності.


Компанія «Zoetis» винаходить, розробляє, виробляє і продає широкий спектр ветеринарних препаратів і вакцин для задоволення практичних потреб ветеринарів, а також використання тваринниками і власниками домашніх тварин