Україна

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Конфіденційність Вашої особистої інформації важлива для компанії «Зоетіс». Для кращого захисту Вашої конфіденційності ми пропонуємо Вашій увазі загальні положення нашої політики конфіденційності, які демонструють наше уважне ставлення до Вас та до збереження Вашої конфіденційності. В положеннях описано, яку інформацію про Вас ми можемо збирати; як ми її використовуємо; як захищаємо; і яка у Вас є альтернатива щодо того, як ця інформація буде нами використана. У компанії «Зоетіс» ми розуміємо, що інформація про здоров’я є дуже особистою. Це делікатне питання, і ми прагнемо, щоб Ви, заходячи на наші різноманітні веб-сайти та користуючись нашими послугами, почувалися якомога зручніше.

Оскільки наша політика конфіденційності значно змінюється, ми докладатимемо усіх зусиль, щоб сповістити Вас про ці зміни. Вона може зазнати незначних змін, що не вплинуть на використання нами інформації, за якою може бути встановлена Ваша особа, чи інформації стосовно Вашого здоров’я. Якщо ж політика конфіденційності буде змінена суттєво, і це вплине на те, як ми зберігатимемо особисту інформацію, зміни не поширюватимуться на раніше зібрану інформацію, перш ніж ми Вас не попередимо або, за необхідності, не отримаємо на це Вашу згоду. Одразу після внесення змін до нашої політики конфіденційності ми викладемо про це повідомлення на наших веб-сайтах.

Наша політика конфіденційності складається з наведених нижче розділів. Сподіваємося, що після їх прочитання Вам стане зрозуміло, як ми розпоряджаємося інформацією, що має до Вас відношення. Для швидкого переходу до потрібного Вам розділу натискайте на відповідний заголовок.

  • Особиста інформація, яку ми збираємо
  • Використання Вашої інформації
  • Яким чином «Зоетіс» забезпечує конфіденційність
  • Налаштування конфіденційності
  • Оновлення Вашої особистої інформації та контактування з «Зоетіс»
    Захист особистої інформації дітей

 Kоли ми говоримо про нас «ми» чи «Зоетіс», мається на увазі уся наша компанія, включно будь-яку компанію під нашим керівництвом (наприклад, наша філія). Ми можемо обмінюватися інформацією серед компаній, що перебувають у нашій власності чи під нашим керівництвом, і можемо обмінюватися інформацією з нашими партнерами зі спільного просування продукції та послуг і компаніями, що працюють разом із «Зоетіс». Але уся інформація, отримана в процесі обміну, завжди буде захищена відповідно до цих положень політики конфіденційності.

Після того як Ви вийдете з одного з наших сайтів, Вам необхідно буде прочитати положення про політику конфіденційності на кожному сайті, який Ви відвідаєте. «Зоетіс» не несе відповідальності за те, як інші веб-сайти розпоряджаються Вашою інформацією, після того як Ви вийшли з сайту «Зоетіс».

Особиста інформація, яку ми збираємо

Інформація, яку ми отримуємо від наших відвідувачів

Відвідувачі кожного нашого веб-сайта мають доступ до його домашньої сторінки та можливість пошуку потрібних їм розділів цього веб-сайта без розкриття своєї особистої інформації, за якою можна було б встановити Вашу особу. Ми дійсно простежуємо інформацію, яку нам надає наш браузер, включно те, з якого сайта Ви перейшли на наш сайт (відоме як посилання URL), вид браузера, яким Ви користуєтеся, час і дату доступу та іншу інформацію, що не вказує на конкретну особу. На деяких наших сайтах для отримання доступу до певних розділів Вам необхідно зареєструватися.

До того ж, ми збираємо таку інформацію про Вас, як Ваші IP-адреса та ім’я домена, які автоматично зберігає наш веб-сервер. «Зоетіс» може використовувати інформацію веб-сервера та браузера, щоб підбирати різноманітні пропозиції та презентації відповідно до індивідуальних потреб клієнта, якщо він надає свою особисту інформацію.

Інформація, яку ми отримуємо під час Вашої реєстрації на сайті

Під час реєстрації на наших веб-сайтах відвідувачу необхідно надати інформацію, за якою можна встановити його особу: ім’я, стать та контактна інформація. На реєстраційному бланку, який бачить користувач на екрані, ми чітко позначаємо, яка інформація необхідна для реєстрації, а яка є необов’язковою і вказується лише за Вашим бажанням. веб-сайти «Зоетіс» отримують згоду відвідувача перед збиранням його особистої інформації.

Інформація із зовнішніх джерел

Інформацію про лікарів або інших спеціалістів-медиків, які зареєструвалися на наших веб-сайтах, ми можемо збирати також і з інших джерел для того, щоб визначити їх особу та наявність у них ліцензії на ведення лікарської практики. В деяких випадках ми просимо клієнтів надати нам інформацію після їх реєстрації, наприклад дані про кредитну картку. У разі необхідності (наприклад, для обробки замовлення на купівлю), наші веб-сайти можуть звернутися до фінансових та кредитних організацій для підтвердження інформації про кредитну картку.

Періодично ми можемо поповнювати нашу клієнтську базу даних інформацією, яку отримуємо законним чином від третіх сторін. Існує ймовірність того, що за деякими з таких даних можна буде встановити особу, наприклад, інформація з Національної системи зміни адрес. Ми робимо це для того, щоб зробити наші інформаційні пропозиції та рекламні кампанії більш придатними для наших клієнтів, а також для підбору пропозицій, якими, на нашу думку, саме Ви можете зацікавитись.

Інша інформація

  • Ми також збираємо інформацію, яку Ви добровільно надаєте нам через відповіді на запитання, пошукові функції, перелік питань, зворотній зв’язок, заповнення клієнтами форми «Розкажіть Вашу історію» тощо.
  • На деяких з наших сайтів ми пропонуємо способи оцінки стану здоров’я, при використанні яких необхідно надати інформацію щодо власної оцінки здоров’я.
  • Ми також можемо попросити Вас надати таку додаткову інформацію, як Ваша електронна адреса, якщо Ви захочете отримувати додаткові послуги чи інформацію або вирішити питання, пов’язані з Вашими скаргами та сумнівами.

Ідентифікаційні файли (cookies) та інші системи стеження

Ідентифікаційні файли, файли реєстрації та піксельні теги (веб-маяки) – це технології, що використовуються сайтами «Зоетіс» для розпізнавання користувача, який пересувається по наших сайтах. Ваш браузер дозволяє нам помістити певну інформацію (ідентифікація на основі сеансів обміну даними та/або постійні ідентифікаційні файли) на жорсткий диск комп’ютера, який Ви використовуєте. Ми можемо використовувати ідентифікаційні файли для налаштування нашого веб-сайта відповідно до потреб користувача та для відстежування використання ним інших веб-сайтів «Зоетіс».

Ваш веб-браузер може мати налаштування, що дозволяють Вам контролювати, приймаєте Ви чи відхиляєте ідентифікаційні файли, або доповідати Вам кожного разу, коли Вам надсилаються ідентифікаційні файли. Якщо Ваш браузер налаштований на відхилення ідентифікаційних файлів, сайти, що їх використовують, не будуть Вас розпізнавати, коли Ви повертаєтесь на сайт, а функціональність деяких може бути зовсім втрачена. У розділі Вашого браузера «Довідка» Ви знайдете інформацію, як його налаштувати, щоб він відхиляв ідентифікаційні файли.

У деяких випадках для розміщення ідентифікаційних файлів на жорсткому диску Вашого комп’ютера ми звертаємося до з третьої сторони. Ці треті сторони уклали з нами угоду, що вимагає від них дотримання положень нашої політики конфіденційності.

Хоча ідентифікаційні файли зазвичай не містять інформації, за якою можна встановити особу, якщо Ви надали нам свою інформацію, ми можемо об’єднати інформацію, яку Ви надали під час реєстрації, з ідентифікаційними файлами або іншими засобами стеження, які наш веб-сайт розміщує на жорсткому диску Вашого комп’ютера. Об’єднання ідентифікаційних файлів з даними Вашої реєстрації дозволяє нам пропонувати дедалі більшу функціональність та гарантувати відповідність індивідуальним потребам клієнта. Без ідентифікаційних файлів це було б неможливо.

Деякі наші ділові партнери можуть використовувати на наших сайтах ідентифікаційні файли (наприклад, посилання на ділових партнерів). Ми не хочемо, щоб наші ділові партнери використовували ідентифікаційні файли для відстежування діяльності наших клієнтів, після того, як клієнти вийдуть з наших сайтів. Однак ми не можемо повністю контролювати те, як ділові партнери використовують ідентифікаційні файли на наших веб-сайтах. Якщо Вам стане відомо, що діловий партнер «Зоетіс» розміщує небажані ідентифікаційні файли на Ваш жорсткий диск, будь ласка, зверніться до нашого директора з питань конфіденційності інформації, щоб допомогти нам у вирішенні цієї проблеми.

До того ж, ми можемо використовувати інші системи стеження, такі як піксельні теги. Піксельні теги, які іноді ще називаються веб-маяками, за функціональністю нагадують ідентифікаційні файли (cookies). Але через їх незначний розмір вони невидимі; хоча й використовуються для проходження певної інформації на наші сервери для відповідності наших веб-сайтів Вашим індивідуальним вимогам та для відстежування Вашого пересування веб-сайтами «Зоетіс». Також ми можемо використовувати піксельні теги у нашій електронній пошті, що базується на HTML.

Як ми використовуємо інформацію

Сумарні дані

Для розвитку нашої продукції та покращення послуг ми збираємо сумарні дані про відвідувачів наших сайтів. Ми також використовуємо їх для аналізу споживчого попиту. Дані з наших веб-сайтів ми можемо надавати третім сторонам у сукупній формі, попередньо видаливши з них інформацію особистого характеру. Ця інформація об’єднана з багатьох записів різних осіб та очищена від будь-яких даних, які можуть бути використані для визначення конкретної особи. Будь-яка третя сторона, що отримує сумарні дані з догляду за здоров’ям, не має права намагатися визначити конкретних осіб, яким вони належать.

Поширення продукції – Інформація щодо догляду за здоров’ям

Ми можемо рекламувати Вам нашу продукцію чи надсилати інформаційні повідомлення стосовно догляду за здоров’ям залежно від тієї інформації, яку ми про Вас знаємо. Наприклад, користувач, про якого ми знаємо, що це жінка, може отримати інформацію, що стосується жінок, і яку не побачить користувач-чоловік, або, якщо ми знаємо, що користувач – спеціаліст-медик, який спеціалізується в якійсь патології, він може отримати інформацію про нові методи лікування даної патології. Ми надсилаємо Вам інформацію, якщо вважаємо, що вона може стати Вам у нагоді, включно інформацію про будь-який продукт «Зоетіс». (див. розділ «Налаштування конфіденційності»).

Ми також можемо налаштувати наш веб-сайт відповідно до Ваших інтересів. Наприклад, на нашому сайті Ви можете бачити різні статті в різних місцях залежно від тих відомостей, які Ви нам надали, або даних, які ми отримали від перегляду Ваших попередніх візитів, або від Ваших зв’язків з третьою стороною, яка передала нам цю інформацію.

Якщо ми обмінюємося інформацією з третьою стороною, яка працює від імені «Зоетіс», ми докладаємо усіх зусиль для того, щоб вона надала згоду у письмовій формі дотримуватися політики конфіденційності «Зоетіс».

Якщо нам стане відомо, що третя сторона, яка працює від імені «Зоетіс», неналежним чином розголошує особисту інформацію про будь-кого з наших відвідувачів, ми вживатимемо негайних заходів для запобігання таким випадкам у майбутньому.

За винятком зазначеного вище, компанія «Зоетіс» не розкриє третій стороні Вашу особисту інформацію без Вашого на це дозволу.

«Розкажи другу»

Якщо Ви скористаєтеся нашою функцією розказати другу про наш сайт, наш сайт запитає у Вас ім’я Вашого друга та його поштову адресу і таку саму Вашу інформацію. Потім Вашому другові автоматично буде надіслано електронний лист однократного використання із запрошенням відвідати наш сайт. Ми не маємо доступу до цієї інформації та не зберігаємо її, лише висилаємо за нею запрошення.

Захист інформації

Яким чином «Зоетіс»  забезпечує конфіденційність

Наше відповідальне ставлення до безпеки

Ми вжили усіх необхідних фізичних, електронних та організаційних заходів для охорони та попередження несанкціонованого доступу до інформації, яку ми отримаємо он-лайн, для забезпечення її захисту та правильного використання.

Загальні положення

Ми запровадили технологію та політику конфіденційності, правила та різноманітні заходи щодо захисту особистої інформації, яку ми охороняємо від несанкціонованого доступу, неправильного використання, незаконного або випадкового знищення та випадкової втрати. Ми також захищаємо Вашу інформацію, вимагаючи від усіх наших співробітників та інших, хто має доступ або займається обробкою Вашої інформації, поважати Вашу конфіденційність.

«Зоетіс» використовує методи конфіденційності для визначення особи кожного зареєстрованого користувача, з можливістю застосування до нього необхідних прав та обмежень. Надійна перевірка особи користувача називається ідентифікацією. Для ідентифікації користувачів «Зоетіс» використовує їх паролі та імена. Користувачі несуть відповідальність за зберігання своїх паролів.

3берігання інформації про стан здоров’я

Інформація про особистий стан здоров’я, яку Ви нам надаєте, зберігається в нашій базі даних на серверах у центрах даних «Зоетіс» (що можуть бути розміщені у будь-якій країні) або зберігається третіми сторонами, які уклали з нами угоди, що вимагають від них дотримуватися нашої політики конфіденційності. Ми використовуємо систему обмеженого доступу та інші технології для запобігання отриманню інформації сторонніми особами. Центри даних були розроблені таким чином, щоб забезпечити високу фізичну надійність та захист від несанкціонованого доступу.

Для відновлення інформації у разі її пошкодження або природної катастрофи у наших центрах даних постійно робляться резервні копії. Носії резервних копій зберігаються у фізично захищених сховищах.

Треті сторони

Окрім сумарних даних (що обговорювалося вище), ми можемо надавати третім сторонам певну інформацію, як це описано нижче.

Компанії та особи, що працюють для нас: Оскільки ми – велика компанія, ми укладаємо контракти з іншими компаніями та особами для допомоги у наданні послуг. Наприклад, ми можемо розміщувати деякі з наших веб-сайтів на комп’ютерах іншої компанії, наймати технічних консультантів для підтримки наших веб-сайтів про здоров’я, або працювати з компаніями для вилучення повторювальної інформації зі списків клієнтів, аналізу даних, надання маркетингової допомоги та надання послуг клієнтам. До того ж, якщо Ви – спеціаліст-медик, ми можемо підтвердити Вашу ліцензію на ведення лікарської практики чи іншу інформацію відповідно до чинних баз даних, в яких перелічені ліцензовані спеціалісти-медики. Для виконання своєї роботи ці сторонні компанії можуть мати обмежений доступ до певної особистої інформації, яку ми зберігаємо про наших клієнтів. Інші компанії можуть збирати інформацію від нашого імені з їх сайтів. Іноді це включає в себе використання на сайті фреймів, що не показують у вікні адреси браузера URL, на який Ви зайшли. Ми вимагаємо від таких компаній погодитися з умовами нашої політики конфіденційності. Таким чином, ми зводимо їх доступ до будь-якої особистої інформації до мінімуму, необхідного для виконання їх обов’язків, та слідкуємо, щоб вони не використовувати інформацію, до якої можуть мати доступ, в цілях, що суперечать їх зобов’язанням пере нами. Ми намагаємося обмежити використання іншими компаніями інформації, за якою можна встановити особу, чи особисту інформацію про стан здоров’я.

Рекламні та інформаційні пропозиції: Іноді ми надсилаємо спеціальні пропозиції для обраних груп клієнтів. З цією метою ми можемо залучати треті сторони, щоб вони працювали від нашого імені. Ми пропонуємо кілька способів, як Ви можете відмовитися від отримання таких рекламно-інформаційних повідомлень. Наприклад, встановлюємо вікно попередження клієнтів про переплату на розсилку від третьої сторони, фірми-спеціаліста та сповіщаємо, що, погоджуючись на це, Ви надаєте свою інформацію третім сторонам. Відмовитися від отримування нашого рекламного чи інформаційного матеріалу Ви можете, дотримуючись інструкцій з відмовлення, які зазначені або включені у кожну нашу програму, яку ми Вам надсилаємо.

Передача контролю над підприємством: якщо ми передаємо свій підрозділ (наприклад, філію) або актив (наприклад, веб-сайт) іншій компанії, ми вимагаємо від неї дотримуватися умови нашої політики конфіденційності.

Правові вимоги: Ми можемо повідомити інформацію з Вашої сторінки чи іншу особисту інформацію, коли вважаємо, що це вимагається законом. Ми можемо розкрити особисту інформацію про стан здоров’я, якщо на розсуд органів юрисдикції це вимагається законом чи відповідними нормами, або якщо це необхідно для запобігання смерті чи серйозній травмі особи.

Налаштування конфіденційності

Коли Ви заповнюєте реєстраційну форму, Ви можете погодитися на отримання періодичних інформаційних/рекламних повідомлень електронною поштою від компанії «Зоетіс» та третіх сторін. Ви можете відмовитися від отримання цих листів, якщо сповістите нас про таке бажання або будете дотримуватися інструкцій, вказаних у електронному листі чи розміщених у кожній програмі, яку ми Вам надсилаємо.

Служба роботи з клієнтами скасує Вашу передплату на отримання новин або інших програм протягом десятьох робочих днів.

Вибір

Вам буде надана можливість обрати, чи бажаєте Ви, щоб Ваша особиста інформація: (а) розголошувалася третім сторонам, які працюють з «Зоетіс», (б) використовувалася за іншим цільовим призначенням. До того ж, коли це стосуватиметься делікатної інформації, до якої належить інформація про стан здоров’я особи, програма зробить запит на Ваше підтвердження свого дозволу.

Передача даних (передача третім сторонам)

Ми будемо запитувати у Вас дозволу та попереджатимемо, коли Ваша особиста або делікатна інформація буде передаватися нами третій стороні.

Оновлення Вашої особистої інформації та контактування з «Зоетіс»

Ви завжди можете зв’язатися з нами для того, щоб (і) видалити з наших систем особисту інформацію, яку Ви надали нам, (іі) оновити особисту інформацію, яку Ви надали нам, та (ііі) змінити свої вподобання щодо маркетингових зв’язків, якщо надішлете нам електронного листа на privacy@zoetis.com або, якщо це можливо, зайти на Вашу сторінку та поновити свою інформацію.

Захист особистої інформації дітей

Ми рекомендуємо Вам захищати конфіденційність дітей. Ми не збираємо особисту інформацію, за якою можна встановити особу дітей, молодших 13-ти років.

Корпорація «Зоетіс» (Zoetis Inc.). Політика конфіденційності, поновлена в грудні 2012 р.

Корпорація «Зоетіс»

Директор з питань конфіденційності інформації

5 Giralda Farms

Madison NJ 07940

 ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ TOV Zoetis Ukraine Amosova str. 12 Kiev  Tel.: +38 044 354 35 85 Email:  Ukraine.reception@zoetis.com